Asistentka Wera

Vaša virtuálna asistentka

Môj príbeh

Vyštudovala som podvojné účtovníctvo a manažment, mnoho rokov po skončení školy som žila a pracovala v zahraničí a popritom spoznávala rôzne kultúry. Tieto životné cesty ma naučili mnohému ako absolútnej samostatnosti, prispôsobivosti. Žiadny kurz Vás nenaučí niečo podobné. Plynule hovorím nemeckým jazykom a celkom dobre anglicky.

Po rokoch práce v zahraničí som sa usadila v rodnom kraji na Slovensku a založila si rodinu, ktorá je pre mňa prioritou. Naďalej som naberala dlhoročné odborné skúsenosti asistentky vrcholového manažmentu, neskôr špecialistky podpory zákazníkov v oblastiach služieb, obchodu, IT technológií alebo aj personálneho manažmentu.

Ešte pred niekoľkými mesiacmi bolo ťažké predstaviť si plnohodnotne a efektívne pracovať z domu, na diaľku. Schopnosť adaptovať sa v dnešnej dobe je veľmi kľúčová pokiaľ chcete vyťažiť to najlepšie z každej zmeny. Mňa úplne pohltila myšlienka pomáhať zákazníkom touto formou. Obom stranám takto dokážem ušetriť čas, energiu a aj peniaze. Vďaka vysokej flexibilite a nízkej réžii je virtuálna asistentka efektívnym personálnym riešením pre podnikateľov rôznych veľkostí. 

Prepájam moje dlhoročne nadobúdané profesionálne zručnosti v korporátnom svete a súkromnom sektore. Avšak ani po viac ako 12 rokoch profesionálneho rastu sa neprestávam vzdelávať a nadobúdať nové zručnosti a schopnosti, z ktorých profitujú ďalej moji klienti. 

 

Moja vízia a hodnoty

Získať to najlepšie z online prostredia

PRE OBE STRANY

Dôvera

Skúsenosti ukazujú, že dôvera sa musí pestovať. Nikoho k nej nemožno nútiť alebo ju urýchľovať. Je to proces dozrievania, ktorý vedie zainteresované strany k hmatateľným prínosom. Nemecký priemyselník a vynálezca Robert Bosch to vedel, keď povedal: „Radšej by som prišiel o peniaze ako o dôveru.“ Ale ako vzniká dôvera? Pozitívna skúsenosť z minulosti je jeden faktor. Ďalším je komunikácia – dôvera musí byť nielen vnímaná, ale tiež aktívne komunikovaná. To si vyžaduje autentickosť, zodpovednosť, empatiu, pokoru a čestnosť.

Profesionalita

Definícia tohto slova hovorí o človeku, ktorý dosiahol vysoký stupeň majstrovstva vo svojej tvorbe. A na to potrebujete roky praxe, skúseností a často aj pomyselných faciek. Pokiaľ začínate s podnikaním je rozumným riešením spoľahnúť sa na profesionála vo svojom obore. Je náročné prosperovať v chaose. No byť proaktívna, mať zvládnutý time management a myslieť čo najviac dopredu, to sú kroky, ktoré mi umožnia mať veci pod kontrolou.

Spoľahlivosť

Spoľahlivosť ide ruka v ruke s vybudovanou dôverou. Ako sa dá preukázať spoľahlivosť? Dodržiavaním termínov, plnením úloh, ktoré boli dohodnuté. Pohotovosťou pri hľadaní riešení.

Lojalita

Lojálnosť a zodpovednosť sú vlastnosti, ktoré sú skutočnou výhrou pre každý biznis. Takýto človek napríklad koná v súlade s hodnotami a pravidlami firmy a nevzdáva sa ani pri prvých náznakoch problémov.

Máte ďalšie otázky?

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku? Žiaden problém, napíšte mi. 

Prejsť na začiatok