Asistentka Wera

Vaša virtuálna asistentka

Vaša virtuálna
asistentka

Srdečne Vás vítam. 

Ako pomocná ruka pomáham tým, ktorí majú nedostatok času, pracovnej sily a často krát aj nedostatok vedomostí, prípadne skúseností a dávam tak firmám, podnikateľom, start up-om priestor sústrediť sa na to podstatné – podnikanie.

Office management
Administratíva
obchod
grafika / design
sociálne siete
Support

KTO je virtuálna asistentka?

Keďže sa práca z domu alebo práca na diaľku stala za posledné obdobie akceptovanou formou práce aj v našich končinách, očakáva sa aj nárast po kvalifikovaných virtuálnych asistentoch. 

S virtuálnou asistentkou získate nielen viac času pre svoje podnikanie, ale ešte aj slušne ušetríte. A o tom Vaše podnikanie predsa je. Virtuálna asistentka sa nesnaží zaplniť 8 hodinový pracovný čas, ako bežný zamestnanec, ale venujem sa podstate a to je Vami zadaná práca, projekt.  Je to nezávislý dodávateľ rôznych služieb ako administratíva, marketing, spravovanie sociálnych sietí, tvorba a spravovanie webov, grafika atď. Pracuje na diaľku – online. Pre podnikateľov je jednou z najväčších výhod, že neplatia žiadne odvody za zamestnanca,  ich dovolenku, paragrafy, odborné školenia zamestnanca. Od podobných povinností Vás odbremení virtuálny asistent. Avšak kávu Vám ráno neuvarí 😉

Sústreďte sa naplno na Váš biznis, ja budem Vašou virtuálnou asistentkou a postarám sa o zvyšok.

                                                Let´s work together!!

Služby a balíky

K dispozícii máte na výber z jednorazových služieb, alebo základných balíkov. Pokiaľ neviete nájsť čo by rezonovalo s Vašimi potrebami, spoločne nájdeme pre Vás vyhovujúci modul.

Hodinová
sadzba

0

Mini
balík

0

Maxi
balík

0

Maxi PLUS
balík

0

Služby v nemeckom jazyku

Nemecký jazyk ovládam na pokročilej úrovni a vďaka tomu Vám viem poskytnúť kompletne moje služby aj s používaním nemeckého jazyka na dennej báze. 

Hodinová
sadzba

0

Mini
balík

0

Maxi
balík

0

Maxi PLUS
balík

0

Čo hovoria klienti

“ Som presvedčená, že každý svojím konaním ovplyvňuje svoje smerovanie, svoju budúcnosť. „

„S Werou spolupracujeme už istú dobu. Od začiatku naša spolupráca prebiehala bezproblémovo. Vždy keď bolo potrebné (aj počas víkendu) bola ochotná a všetko promptne vybavila.  Hodnotím jej výkon, spoluprácu a jednanie na vysokej úrovni.​​​​"
Gabriel Šabík
Konateľ EMGA-SK s.r.o.
"Už dlhšiu dobu využívam služby Veroniky na preklady životopisov zo slovenského do nemeckého jazyka, ďalej na prekladanie úradných dokumentov a taktiež v rámci komunikácie medzi nemeckými a švajčiarskymi firmami. Čo ma najviac oslovilo na našej spolupráci bol osobitný prístup, kvalita vykonanej práce a flexibilita, ktorá je pre pre moju firmu a mojich klientov v zahraničí veľmi dôležitá. Dúfam, že naša spolupráca bude pokračovať a bude sa rozširovať do ďalších oblastí podnikania."
Miroslav Píš
Konateľ Knowenger s. r. o.

Blog

Získajte späť rovnováhu medzi prácou a svojím životom

Ak neustále zisťujete, že sa snažíte pokročiť vo svojom podnikaní a pritom ste v jednom kolotoči, možno je čas zvážiť najať virtuálneho asistenta.

Máte ďalšie otázky?

Neváhajte ma kontaktovať ak máte ďalšie otázky ohľadne mojich služieb. 

Prejsť na začiatok